Thema Sinterklaas brengt alleen maar lachende gezichtjes bij de kinderen! 

Maandagochtend was onze klas heel rommelig. De pieten hadden in het weekend veel gespeeld in de klas, maar niet opgeruimd. Sinterklaas had ook een briefje achtergelaten. We moesten op zoek naar een kleine verrassing in de klas. Gelukkig kunnen wij goed gericht zoeken. Daarna hebben wij natuurlijk ook flink opgeruimd. De Sint beloofde in zijn briefje dat hij maandag zeker een bezoekje zou brengen aan onze school.

In de namiddag mochten we samen met Sint en Piet zingen en dansen. We kregen ook elk een zakje vol lekkers en leuke klascadeaus. We konden niet wachten om ermee te spelen in de klas.

Na het uittesten van de spelletjes, speelden we met hoeveelheden. Iedereen leerde op zijn eigen tempo. Leren met en van elkaar zorgt voor een stimulerend en uitdagend klasklimaat. 

We zwaaiden de Sint uit en heten de kerstman welkom in onze klas. Op naar een nieuw thema met veel warmte en gezelligheid. 

๐ŸŽ„๐ŸŽ…๐Ÿผ๐Ÿคถ๐Ÿง‘๐Ÿฝโ€๐ŸŽ„๐ŸŽ„