Deze week dompelden we ons opnieuw onder in de wereld van de zorg en geneeskunde. We leerden verder bij over de dokter, het menselijk lichaam en de zorg voor anderen.

Met een grote dobbelsteen speelden we een spel waarbij we de lichaamsdelen leerden benoemen. Wie rolde, moest een pleister plakken op het lichaamsdeel dat overeenkwam met de afbeelding. We speelden ook heel wat beweegspelletjes om de lichaamsdelen verder in te oefenen.

De kinderen knutselden hun eigen dokterstas. Ze oefenden hierbij de kniptechniek en schildertechniek.

Het leukste van dit thema was natuurlijk onze dokterspraktijk. De kinderen imiteerden echte dokters en patiënten. Met doktersjassen, stethoscopen en verbanden speelden ze situaties na en bedachten ze mooie verhaallijnen. Zo oefenden ze hun taalvaardigheid en sociale vaardigheden op een speelse manier.

We vierden ook de verjaardag van Adam, hiep hiep hoera🥳🎈

Volgende week starten we met een heel ander project, maar wel een heel leuk project.
Ra ra ra …iets met een grote tent, clowns, acrobaten,…. 🤡🎪🤹