Jules was maandagochtend niet zo blij. 
Hij had al zijn zandspeelgoed meegebracht en ontdekte dat onze zandbak in de klas te klein was. Daarom legde hij zijn spullen in de kring. Hij vond dit niet leuk, hij wou grote zandkastelen bouwen. Een vriendje uit de klas vertelde aan Jules dat er aan de zee veel zand was en dat dat een strand was. Jules wou heel graag naar het strand, maar dat kon niet vandaag. De kinderen hadden een goed idee. We maakten een strand op ons schooltje! Spelend, oefenden onze kleuters heel wat begrippen: veel, weinig, meer, minder, zwaar, niet zwaar, grote schop, kleine schop, bijna leeg, leeg,…

Donderdag mochten we gaan spelen in het zand op het speelplein bij onze school.

We sloten onze week af met onze lievelingsliedjes en dansten er op los. 

Tot volgende week lieve vriendjes, voor onze laatste week samen in ons klasje! 

Jules kijkt alvast uit naar de schoolreis…

Naar…. 

De kinderboerderij

 🧑‍🌾🫏🌾🐴🐄🐏🐷🐓🐮🐰🚜👩‍🌾